Şirket Profili

2016 yılında faaliyete başlamış olan firmamız, alanında uzman kadrosu ve güncel teknolojik imkanlarıyla sektörün önde gelen su arıtma servisi firmaları arasında yer almaktadır. Modern işletmecilik anlayışı içinde, hataları oluşmadan önleyerek, belirlenen özelliklerde, Pratik ve hızlı üretimi gerçekleştirip müşteriye zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, firmamızın en temel prensibidir. Bu prensipler doğrultusunda, önümüze koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmek için; Kendimizi sürekli geliştirme anlayışı içinde, motivasyonumuzu her zaman en üst seviyede tutarak kalite standartlarımızdan ve prensiplerimizden ödün vermeden, piyasaya sunduğumuz güvenilir ürünlerle ve elde ettiğimiz müşteri memnuniyetiyle, çevreye olan duyarlılığımızla, yılmadan çalışmanın en önemli görevimiz olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz.

Amacımız ;

Sektördeki gelişen ve sürekli yenilen en son teknoloji ile yenilikleri takip edip uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef alarak Su Arıtma Teknik Servis teknolojileri konusunda Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.Türkiye genelinde yaygın servis ağımız bulunmaktadır.

Kalite Politikalarımız

  • Kurumsal müşterilerimize optimum çözüm & destek hizmeti sunarak, çalışma performanslarını daima en üst seviyede tutmak.
  • Çalışanlarımıza yüksek motivasyon & iş tatmini sağlayarak, verimlilikleri en yüksek düzeyde tutmak
  • Eğitim, sertifikasyon & uzmanlaşmaya öncelik vermek
  • Sürekli yenilenme yaklaşımını önemseyerek bilgi teknolojileri sektöründe en başarılı firma olmak

Vizyon

Sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip ederek ve uygulayarak, müşteri memnuniyetini hedef alarak, kısa zaman içerisinde Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.

Misyon

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, herkese kendi mekanlarında ideal ve sağlıklı içme suyu üretebilecekleri, ileri teknoloji su arıtma makinelerini tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini arttırmak.

Temel İlkemiz

Tamamen kurumsal çözümler ile müşteri grubumuza satış ve teknik destek hizmeti sunmak.